Program/sadržaj

Prvi dan (12.04.2023.): Zagreb - Padova - Loreto

Polazak u 05:30 sati kod stajališta za autobuse u ulici Francesca Tenchinija. Potrebno je doći petnaest minuta ranije. Putovanje kroz Sloveniju i Italiju s kraćim usputnim zaustavljanjima radi odmora i okrepe. Dolazak u Padovu u prijepodnevnim satima. Po dolasku sveta misa te posjet crkvi sv. Antuna Padovanskog. Nastavak puta za Loreto. Po dolasku u Loreto, smještaj u hotelu. Večera i noćenje.

Drugi dan (13.04.2023.): Loreto - San Giovanni Rotondo

Doručak. Nakon doručka, sveta misa u Loretu, razgled svetišta u kojem se nalazi kućica Svete obitelji. Vožnja do San Giovanni Rotonda. Po dolasku, smještaj u hotel, večera i noćenje.

Treći dan (14.04.2023.): San Giovanni Rotondo

Nakon doručka u hotelu, sveta misa i posjet mjestima povezanima sa životom Sveca. Posjet mjestu Monte Sant'Angelo, gdje se nalazi špilja sv. Mihaela. Povratak u hotel te poslijepodne slobodno. Večera i noćenje.

Četvrti dan (15.04.2023.): San Giovanni Rotondo - Lanciano - Schio

Doručak u hotelu i odjava iz hotela. Posjet Lancianu, svetištu euharistijskog čuda, te sveta misa. Nastavak putovanja prema Schio, svetištu sv. Jozefine Bakhite. Upoznavanje sa njezinim izuzetno zanimljivim životom. Posjet crkvi Svete Obitelji i samostanu u kojem je 40 godina živjela sv. Bakhita, prva afrička svetica. Smještaj u hotel u Schiou. Večera i noćenje.

Peti dan (16.04.2023.):  Schio – Zagreb

Doručak i odjava iz hotela.  Posjet svetištu Marije Kraljice Ljubavi. Posjet kući molitve Cenacolo, sveta misa te obilazak svetišta i križnog put na brdu Monte di Cristo. Nastavak vožnje prema Zagrebu s kraćim usputnim zaustavljanjima radi odmora i okrepe. Predviđen povratak u Zagreb u kasnim večernjim satima (oko ponoći).

Ukupna cijena: 3500 kuna (464,52 €]) po osobi, (min 45 osoba)

U cijenu uključeno: prijevoz autobusom visoke turističke klase, smještaj u San Giovanni Rotondu, u Loretu i Schiou na bazi četiri polupansiona (polupansion uključuje: prvi dan – večera i noćenje; drugi dan - doručak, večera i noćenje; treći dan – doručak, večera i noćenje, četvrti dan večera i noćenje i peti dan - doručak), gradske takse, duhovno i stručno vodstvo puta, jamčevina i troškovi organizacije putovanja.

U cijenu nije uključeno: nadoplata za jednokrevetnu sobu (120 eura), ručkovi, piće za vrijeme obroka, eventualne ulaznice za posjet građevinama koje nisu predviđene programom, dobrovoljno putno zdravstveno osiguranje (svaki hodočasnik dogovara ga izravno s agencijom), odstupanja od programa te novac za osobnu potrošnju.

Duhovno vodstvo: vlč. Marko Čolak i vlč. Angelo Maly

Hodočašće organizira putnička agencija „Magdala”. Zadržavamo pravo izmjene programa.

Uvjeti putovanja:

Za putovanje vrijede Opći uvjeti putovanja putničke agencije “Magdala”. (https://www.magdala.hr/2-uncategorised/41-opci-uvjeti-putovanja)

Svaki putnik dužan je dostaviti Ugovor o putovanju. ( https://www.magdala.hr/images/downloads/MAGDALA-UGOVOR-O-PUTOVANJU-04062019.pdf )

Podaci za plaćanje:  Akontacija u iznosu od 200 kn (26,54 €) uplaćuje se prilikom prijave u župnom uredu. Preostali iznos, 3300 kn (437,98 €) na račun agencije Magdala.

Magdala j. d.o.o.

2. Rakitovec 5

10290 Zaprešić

Iznos: 3300 kn  (437,98 €)

IBAN HR6023600001102598969

Poziv na broj: 1214042023

Svrha uplate: Italija (ime i prezime putnika).

Prilikom preračunavanja koristi se fiksni tečaj konverzije, koji iznosi 7,53450 HRK za 1,00 EUR

Napomena:Ukoliko cijena goriva budu rasle, moguće je povećanje cijene aranžmana do 100 kuna [13,27€].

Informcije o putovanju u Italiju možete pogledati na službenim stranicama MVEP http://www.mvep.hr/hr/konzularne-informacije/informacije-o-putovanjima/upozorenja/italija,53.html

Za detaljne informacije i rezervacije: mob. 091/949-8854 (radnim danom 8–16 sati) ili e-mail: info@magdala.hr

www.magdala.hr   info@magdala.hr   01/3319098   091/949885