Dragi župljani,

u subotu 27. lipnja u 09.00 sati započeli bi radnu akciju na zemljištu župe. Materijal i alati čekaju naše vrijedne ruke kako bi uredili naše zemljište. Radimo betonažu za postavljanje oglasne ploče, betoniramo postolje za kip Majke Božje, uređenje žardinjera i gredice za cvijeće. Svi su pozvani, ponudite svoje ruke za rad ili donesite kavicu, okrjepu i ispecite koju kiflicu. Bitno je da svi zajedno sudjelujemo te se podružimo. Zajedničkim snagama možemo doprinijeti uređenju našeg zemljišta te izgradnji međusobnog zajedništva, žive Crkve, koja je temelj buduće crkve. Neka naše zajedništvo bude stijena na kojoj ćemo graditi i nositi našu župnu zajednicu.

„Stoga, tko god sluša ove moje riječi i izvršava ih, bit će kao mudar čovjek koji sagradi kuću na stijeni. Zapljušti kiša, navale bujice, duhnu vjetrovi i sruče se na tu kuću, ali ona ne pada.

Jer — utemeljena je na stijeni.“  Mt 7, 21-29